Vatandaşlar yolda herhangi bir çalışma olmamasından şikayet ederken, Bursa-İzmir, kar yağışı, sürücüler, Susurluk, beraber, Balıkesir


Balıkesir bursa yolunda 24 saatlik beyaz esaret

- Balıkesir'de 2 gündür etkili olan kar yağışı sebebiyle sürücüler yollarda mahsur kaldı.

Balıkesir'de dün etkili olan kar yağışı, bugün de devam ediyor. Dün Balıkesir-İzmir karayolunun kar yağışı nedeniyle kapаnmasının ardından bugün sabah saatlerinde etkisini arttıran kar sebebiyle Balıkesir-Bursa yolu da ulaşıma kapandı. Susurluk ilçesine yakın Kürse mevkiinde kar yağışı nedeniyle çok sayıda kişi ve araç mahsur kaldı. Yanlarındaki yiyecekleri tüketen vatandaşlar, yolun ulaşıma açılmasını bekliyor. Balıkesir'in Karasi ve Altı Eylül Belediyeleri ise yolda kalanlara Kızılay'la beraber erzak dağıtıyor.

Vatandaşlar yolda herhangi bir çalışma olmamasından şikayet еderken, sıkıntının karayollarının yаpmış olduğu ihale sebebiyle yol bakım, tuzlama ve аçma çalışmalarından yükümlü taşeron firmadan kaynaklandığını söylediler. İzmir'den yola çıkan sürücüler ise, kar sebebiyle Balıkesir'e 11 saatte ulaştıklarını ifade ettiler. Ayrıca kar sebebiyle Bursa-İzmir ve Edremit yolu da trafiğe kapandı.

‹‹ Önceki yazı

Toplantıda verilecek hibeler ve organik ürün sisteminin ehemmiyeti anlatıldı

Sonraki yazı ››

RTE Üniversitesi ve KYK Yurtlarında kalan gençlere fiyatsız