30 Ekim 2014 PerşembeMedcezir son bölüm izle yeni medcezir bölüm fragmanı izle

Medcezir son bölüm izle, 4 ocak medcezir 15.bölüm fragmanı henüz star tv ekranlarında çıkmadı. Medcezir 15. bölüm fragmani izle, medcezir fragman izle yeni 4 ocak son bölüm

17 Eylül 2014 Çarşamba 14:06
Medcezir son bölüm izle yeni medcezir bölüm fragmanı izle


Medcezir dizisi yeni bölümü ile 12 Eylül akşamı karşımıza geldi. Dizide Sedef'ten gelen telefon tüm düzeni karıştırmaktadır. Sedef'in verdiği haber nedeni ile tüm planlar iptal olur ve İstanbul'a dönüş yapılır.

Medcezir son bölüm de ayrıca Yaman olmadığı biri gibi olmaya çalışır. Mira'sız olacağını düşünen Yaman farkında olmadan her zaman Mira ile birlikte ilerlemektedir. LJift arasında yaşananlar ne zaman sona erecek bilinmemektedir.

Medcezir 12 Eylül bölümü de Yaman'ın acısını dindirme çabaları arasında karşısına çıkan Elif herşeyi daha da karıştırmaktadır. Yaman ile Mira arasında girmek istemeyen Elif yine de istemeden çiftin yaşamlarında artık yer alacaktır. Bunun yanı sıra diğer kişilerde artık hayat olarak düzene girdirmeye çalışmaktadır.

medcezir 39. bölüm izle

http://www.startv.com.tr/dizi/medcezir/bolumler/sayfa/1/medcezir-39-bolum

medcezir 39. son bölüm izle

Medcezir de neler olacak? Medcezir deki sürpriz gelişme ne? Asım ޞekip Kaya kiminle evleniyor? Medcezir de büyük şok! Bu hafta neler olacak? Hepsi bu akşam…

Star tv ekranlarının sevilen dizilerinden olan Medcezir de bu hafta büyük bir sürpriz yaşanacak. Medcezir'de bu akşam öyle bir şok yaşanacak kı Sude bombayı patlatacak. Bu nasıl oldu kimsenin haberi yok. Asım ޞekip Kaya geçirdiği kalp krizinin ardından nasıl bir karar alacak? Medcezir' de aşkları tüm hızıyla devam eden Yaman ve Mira'nın arasına yine kim girecek. Teyzesinin hastalığı ile boşuğan Selim oğluna doğruyu söyleyecek mi? Hepsi ve daha fazlası bu akşam saat 20:00 de star tv ekranlarında.

Medcezir 25 Bölüm tıkla izle! Medcezir yeni bölümünde neler olacak? Medcezir de geçen hafta neler yaşandı? Medcezir de Yaman ve Mira hakkında büyük gelişme ne olacak? İşte detaylar için tıklayın ve izleyin.

Medcezir muhteşem bir bölüm ile yine bu hafta herkesi ekrana kilitleyecek. Medcezir de bu hafta Yaman annesinin peşindedir. İzmir'e kadar gider ancak onu orada bekleyen asıl büyük sürpriz ise babasıdır. Peki Yaman şimdi ne yapacak? Babasını bulunca nasıl bir tepki verecek?mnyaman'ın annesi nerede? Hepsi ve daha fazlası Cuma akşamı saat 20:30 da yeni bölümü ile Medcezir Star tv ekranlarında sizleri bekliyor.

Medcezir dizisi her hafça Cuma günlerinin beklenen dizisi olmaya devam ediyor. Medcezir son bölüm her hafta olduğu gibi bu haftada çok güzel bir bölüm ile star tv ekranlarına geldi. Medcezir henüz başlayalı çok yeni olsada çok kısa sürede reyting oranlarında kendini ön planda tutmayı başarmış bulunuyor. Medcezir 15.son bölüm ' de neler yaşandı;

Medcezir son bölüm ' de yaman ' ın eski sevgilisi olmadık şekilde her tarafı karıştırmaya devam ediyor. Mira ile yaman en son baş başa geçirdikleri ilk akşamları bir türlü unutamamaktadırlar. Öyle güzel dakikalar yaşadılar ki uzun bir zamanda unutamıyacaklar gibi gözükmektedir. Medcezir son bölüm ' e mira ile yaman ' ın birbirlerine karşı saflıkları o kadar güzel ve o kadar doğal ki bütün kapıların kilitlerini birer birer açmaktadır. Gün geçtikçe mira ile yaman birbirlerini daha çok tanımaya başlamıştır. Yaman korkuları ile yaşamayı zor zahmet öğrendikten sonra mira ' nın ona yakınlığı sonrasında kendisine bir liman olarak görmüştür.

Medcezir son bölüm

Medcezir son bölüm ' de tuğçe ile yaşanan vicdan azabı sonrasında mert soluğu eylül ' ün kapısında almıştır. Mert bütün pişmanlıklarını anlatsada eylül ' ün hayal kırıklığını bir türlü dindirememiştir. Medcezir son bölüm ' de mert ile eylül arasındaki ilişki artık en kritik seviyeye gelmiştir.

Orkun medcezir son bölüm ' de yaman ile mira ' nın istanbulda yalnız kalmasını engellemek için elinden geleni yapmıştır. Sedef ise mira ' nın hayatı ile oynamaya başlamaktadır. Medcezir son bölüm ' de yaman ' ın eski sevgilisi olan leyla ortaya çıktıktan sonra mira ya olan biteni nasıl anlatacağı konusunda zorlanan yaman, sonunda mira ya olan biteni anlatarak hem kendisini hemde mira nın kafasını rahatlattı. Fakat leyla kenarda durup öyle yaman ile mira arasındaki aşkı izlemeye niyeti yoktur. Devamlı onları ayırmak için planlar yapmaktadır.

Medcezir son bölüm izle

Medcezir son bölüm ' de yapılan gece ' de mert, eylülü affettirmek için bir fırsat buldu. Medcezir 15.bölüm ' de neler olacağı şimdiden merak ediliyor.

Medcezir son bölüm izlemeyi kaçırdıysanız sizlere güzel bir haberimiz var. Medcezir dizisinin yayınlandığı star tv kanalı resmi internet sayfasında medcezir son bölüm ve medcezir önceki bölümlerini yayınlamaktadır. 4 ocak 2014 medcezir 16.yeni bölüm fragmanı henüz star tv ekranlarında çıkmamıştır.

Medcezir son bölüm izlemek için aşağıdaki bağlantı adresini kullanabilirsiniz.

http://www.startv.com.tr/dizi/medcezir/bolumler/sayfa/1

Medcezir son bölüm izle, 13 aralık medcezir yeni bölüm fragman kanal d ekranlarında çıktı. Medcezir son bölüm ' de neler yaşanacak. Medcezir yeni bölüm fragman ekranlarda çıktı.

Medcezir son bölüm, 13 aralık medcezir yeni bölüm fragman bekleniyor. Medcezir son bölüm nefesleri kesti.

Medcezir yeni bölüm her hafta olduğu gibi bu haftada kendinden bekleneni verdi. Medcezir dizisi her hafta Cuma günlerinin vazgeçilmez dizisi olarak yoluna devam ediyor. Medcezir son bölüm ' de neler yaşandı.

Medcezir son bölüm

Tabi bu işte yaman, selim ile birlikte bu mektubun babasından gönderilidiği için birbirlerine destek sağlayacaklar. Yaman ile selim ilk adres olarak kendilerine annelerinin yanında solukları alırlar. Fakat yaman istediği cevapları annesinden bulmayınca morali bozuk bir şekilde ayrılacaktır. Nevin, yamanın kendisine sorduğu soruları cevaplayamayacak kadar karanlık bir hal almaktadır.

Medcezir bölüm 'de Nevin oğlunu bu karanlık işlerden uzak tutmak istesede bunu pek başaramayacak gibi gözükmektedir. Ama hırsla kendisinden saklanan sırların peşinden koşmaya devam etti. Yamana gönderilen mektuptan memnun olanlarda var. Orkun bu mektup sonrasında hemen 1.dakika işe yaraması onu çok sevindirdi. Davet gecesine katılacaklar ve mira'yla konuşma şansı yakaladı.

Medcezir son bölüm ' de yaman ' ın mira ' nın peşine düşmesi sonucunda tan ' ın planları çok fena bir şekilde bozuldu. Yaman miranın peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Mira ' nın yaşadığı şanssızlıklardan sonra yaşadığı çaresizlikten dolayı tan ' a sığınması ile hiç kimsenin tahmin edemeyeceği bir korkulu saatler yaşattı. Medcezir son bölüm ' de yanı gece yaman ile hasan çok farklı bambaşka bir noktaya ulaşmışlardır.

Yaman hesap sormak için gittiği evden ilk kahramını bırakarak ve kaybederek çıkacaktır. Yaman bunca zaman yaşadığı en ağır gecelerden bir tanesini yaşarken mira ' nın evi terk ettiğini öğrenince dünyası başına yıkılacaktır. Yaman ' ın kafasındaki planlar tamamen değiştikten sonra ilk önceliği mira oldu. Öncelikli yapacakları 2.planda kalırken mira ' yı bulması 1. Plana gelmiştir.

Tan, Mira ' nın kendisine sığınmasından sonra kendisine karşı bir işaret olarak görmektedir. Hiçbir zaman mira ' yı bırakmamak için elinden gelenleri yapacak ve sonsuz kadar yaşamak için elindeki bütün kozları kullanacaktır. Fakat yaman ' ın mira ' nın peşine düşmesi ile tan ' ın kafasında kurduğu bu planların alt üst olması tanın hiç hoşuna gitmeyecektır.

Tan izini kaybettirmek için çok büyük riskler alacaktır.

Medcezir son bölüm ' de orkun da mira ' yı yaman ' dan önce bulabilmek için elindeki tüm fırsatları ve imkanları değerlendirmek isteyecektir. Mira yaşadığı bu zorlu dönemlerde çok büyük zorluklarla ve mücadelelerle uğraşacaktır.

Medcezir son bölüm izlemediyseniz sizlere güzel bir haberimiz var. Medcezir dizisinin yayınlandığı star tv kanalının resmi internet sitesinde medcezir son bölüm ve medcezir geçmiş tüm bölümlerine ulaşabilirsiniz. Medcezir 13.yeni bölüm 13 aralık 2013 günü star tv ekranlarında olacaktır.

Medcezir son bölüm izle

medcezir dizisi star tv kanalının en popüler dizileri arasında yerini almaya devam ediyor. Medcezir son bölüm ' de yaşananlar herkesi hayrete düşürdü. Medcezir son bölümü izleyenler medcezir yeni bölüm fragmanını şimdiden sabırsızlıkla merak ediyor.

Medcezir son bölüm izlemek için aşağıdaki bağlantı adresini kullanabilirsiniz.

http://www.startv.com.tr/dizi/medcezir

Medcezir son bölüm ' de neler yaşanacak. Medcezir dizisi her hafta cuma günlerinin kısa sürede favori dizisi oldu. Medcezir dizisi uzun süre dokunulmaz bir dizi olarak reytinglerde birinci olacak gibi gözüküyor. Medcezir yeni bölüm 13 aralık 2013 günü saat 20:00 ' da ekranlarında olacaktır.

İşte Medcezir 13 aralık yeni bölüm fragmanı

YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 14 yorum mevcut

  • ECE GÜNGÖR 11 ay önce yorumlandı

   mira bişeyi bimeden hemen konuşuyo dogrusunu anlayip yamana tozlu deresin demeliydi bundan heep o leylanin arkadaşi ayşe yüzünden bişey olmuş gibi yamani aramasaydi yaman gelmiyecekti ikijsi,de gicik

  • ECE GÜNGÖR @İren ilbaşı 11 ay önce yorumlandı

   yorum gönderen herkese katılıyorum o leyla 2 gün sonra gidecek almanyaya yamanim öyle kalacak leylayi hiç sevmiyorum ççççççççççooooooooooookkkkkkkk ggggggiiiiiiiicccciiiik

  • ece güngör 11 ay önce yorumlandı

   medceziein hiç bir bölümünü kaçırmadım ama 2 gün sonra filmi izleyecegiz daha fragramının çıkmaması imkansız serenay sarıkaya ve çagtay ulusoy için bakıyorum bu filme rollerini çok iyi oynuyorlar ikisininde en büyük hayranıyım

  • eylül alpat 11 ay önce yorumlandı

   ya mira pişman olmalı bence

  • İren ilbaşı @asena akkuş 11 ay önce yorumlandı

   katılıyorum
   gıcık kız leyla

  TÜM YORUMLAR
  SON DAKİKA
  ARŞİV