26 Ekim 2014 PazarPis Yedili dizisi son bölüm izle de Mert Trafo barda kavgası izle

Pis Yedili dizisi yeni bölüm bu akşam ekranlara gelmektedir. Ancak geçmiş son bölüm de Mert okulu bırakma kararı alarak işe başlar ancak saldırıya uğrar.

21 Mayıs 2013 Salı 20:26
Pis Yedili dizisi son bölüm izle de Mert Trafo barda kavgası izle


Pis Yedili dizisi son bölüm de Trafo kavgaya karışmaktadır. Daha doğrusu barda kapı görevlisi olarak işe girmektedir. Ancak girdiği bar işinde bazı kişiler ile tartışma yaşamaktadır Karşı tarafın bıçak çekmesi üzerine kavga başlar. Ancak Bayrampaşalı ve diğerleri olaya tam zamanında gelerek kötü bir durum yaşanmamasını sağlarlar. Bayrampaşalı'nın Mert ile konuşması sayesinde Trafo okulu bırakmaktan vazgeçmektedir.


Pis Yedili dizisi yeni bölüm bu akşam ekranlara gelmektedir. Ancak geçmiş son bölüm de Mert okulu bırakma kararı alarak işe başlar ancak saldırıya uğrar.Pis Yedili dizisi son bölüm de Mert Trafo barda kavgası izlePis Yedili, Show TV'de 25 Ekim 2011 tarihinde başlayan gençlik komedi dizisi.

Pis Yedili, okudukları lisede yangın çıktığı için açıkta kalır. Filiz hanım, onları özel bir liseye yerleştirir. Ama sınıf arkadaşları onları hiç sevmez ve onlara "varoş" diye hitap etmeye başlar. Kolejin başarıya endeksli sistemine sıkı sıkıya sahip çıkan müdiresi Esma Sultan bu öğrencilerin lisenin not ortalamasını düşüreceği endişesiyle onları istemese de, altın kalpli müdür yardımcısı Hasan Paşa'nın ve Filiz hanımın destekleri ile bu yedi öğrencinin hayatında yeni okullarında yepyeni bir yaşam başlar

Oyuncu Karakter Not

Ayşegül Aldinç

Esma Sultan Asıl adı Esma Mısıroğlu'dur. Okulun müdüresidir. Pis Yedili'yi okulda istemez. Eskiden okulun sahibi Nedim Bey'i sevmiştir fakat artık Dizel'den Hoşlanır. Evlenemediği için her evleneni kıskanmaktadır.

Asuman Dabak

Songül Okulun hizmetlisidir. Ayrıca Karabiber'in annesidir. Hasan Paşa ile evlidir.

Turan Özdemir

Hasan Paşa Okulun müdür yardımcısıdır. Songül ile evlidir.

Kadir Doğulu

Bayrampaşalı Asıl adı Güney Samyeli'dir. Pis Yedili'nin lideridir. Babası Türkiye'nin çoğu cezaevinde yattığı için lakabı Bayrampaşalı'dır. Günçiçek'e deliler gibi aşıktır.Eskiden Elçin'le çıkmıştır ama artık Elçin'e karşı hiçbir şey hissetmemektedir.

Eda Ece

Cimbom Asıl adı Günçiçek Seymen. Galatasaraylı olduğu için ve adı-soyadının ilk harfleri GS olduğu için arkadaşları ona Cimbom der. Güney'e deliler gibi aşıktır. Eskiden Ferit ile çıkmıştır ama Ferit hala Cimbom'dan hoşlanmaktadır.

Burak Alkaş

Orço Asıl adı Orçun Çolak'tır. Pis Yedili'nin aptalıdır. Arkadaşlarını çok sever fakat çoğu zaman kendi çıkarları için onları satmıştır. Çok komiktir. Alice'e başta olmak üzere güzel bütün kızları sever.

Halil İbrahim Babür

Trafo Asıl adı Mert Karatütün'dür. Pis Yedili'nin en asabi üyesidir. Annesi ile babası kan davasına kurban gittiler. Dedesiyle birlikte yaşamaktadır.Ayrıca kardeşi gibi sevdiği arkadaşı Güney'in kız kardeşi Gülcan'la sözlüydü.Ama 56. bölümde ayrılmışlardır. Herkese atarlanır. Paşa onu zor zapteder.Sevile karşı birşeyler hissediyordur.

Hazal Şenel

Salça Asıl adı Neşe Babacan'dır. Pis Yedili'nin dedikoducu üyesidir. Cimbom ve Karabiber onun en iyi arkadaşlarıdır. Dedikoduda bir numaradır. Can'la ilişkileri vardır. fakat 46. bölümde ilişkileri ortaya çıkmıştır. 51. bölümde ilişkileri bitmiştir. Can'ı hala sevmektedir.64.bölümde Can ile tekrar çıkmaya başlamıştır. 65. bölümde ayrılmıştır

Bükre Atala

Karabiber Asıl adı Sevil Öztürk'tür. Kız olmasına rağmen erkek gibidir, kavgacıdır. Mert'ten hoşlanıyordur

Ahmet Yıldırım

PC Asıl adı Peker Canaydın'dır. Albino hastasıdır. Ayrıca bilgisayar ile çok yakından ilgilenir bu yüzden arkadaşları ona Pc der. Profesyonel bir hackerdır. Beril'e aşıktır

Sezer Arıçay

Furkan Arıcı İkoncanlar'ın lideridir. Pis Yedililerden nefret eder. Elçin'e deliler gibi aşıktır.Şımarıktır. Elçin'i hala seviyordur

Melis Babadağ

Elçin Paksoy Zengindir, züppe değildir.Okulun başkanıdır.Eskiden Güney'le çıkmıştır.Sonradan ayrılmış ve Furkan'la çok az çıkmıştır.Ama onu çok sevmemiştir.Güney'den ve Günçiçek'ten intikam almak istiyordu.Ama artık ikisinden de nefret ediyordur.Önceden Güney'in kuzeni Ceyhun'la, Güney'i kıskandırmak için çıkmış olsa bile sonradan Ceyhun'a aşık olmuş ve onunla çıkmaktadır.

Güneş Zavrak

Dilkopat Asıl adı Damla'dır. Tipik zengin kızıdır.Sürekli Melis,Beril ve Alice'le taklılır. merte aşıktır.

Uraz Kaygılaroğlu

Canburger Asıl adı Can'dır. İkoncanlar'ın grubundandır. İri yapılı olması sebebiyle lakabı Canburger'dir. Pis Yedili'den Neşe (Salça)'ye aşıktır.Bir ara İkoncalardan ayrılıp Pis Yedili'ye geçmiştir.Ama Pis Yedili'yle kavga ettiği için Furkan ile Zeki'ye geri dönmüştür.51. bölümde Neşe ile olan ilişkisi sona ermiştir. Ama hala Neşeyi sevmektedir.64.bölümde Neşe ile tekrar çıkmaya başlamışlardır.ama yine ayrılmışlardır.

Ümit Erlim

Zeki İkoncanlar'ın aptalıdır. Bu yüzden Orço ile çok iyi anlaşır. Cimbom'dan hoşlanmaktadır. Furkan ve Can'la takılır.

Ecem Karavus

Alice Karadağ Babası Türk annesi Yunanlı olan sarışın kız Alice Dilkopat,Beril,Melis ve Elçin ile takılmaktadır.Alice'e hayran olan Orço, Alice'i tavlamak için türlü türlü şeyler yapar.Ama her seferinde başarısız olur.Ara sıra Dilkopat ile tartışmalar yaşar. Orço'dan nefret ediyordur

Ceren Soylu

Oya Bilir Okulun Biyoloji hocasıdır. Bütün erkeklerin kendi peşinde koştuğunu sanır ama kendisi erkeklerin peşinde koşar. Erkeklerin ufak bir hareketlerini gördüğü zaman yanlış birşey olacağını sanar ve "Öyle yapacağını sanıyorsan avucumu yalarsın" diye avucunu gösterir. Nedim'e aşık olmaya başlamıştır

Harun Kolçak

Hurşit Van Beethoven Okulun müzik hocasıdır. Askerde kulağının dibinde bateri çalındığı için sağırdır. Fakat öğrencilerine kulağının dibinde bomba patladığı için sağır olduğunu söyler. Sağır olmasından dolayı önemli birşey duyunca yangın tatbikatı olduğunu sanar.

Yusuf Atala

Kemal Samyeli Güney ve Gülcan'ın babasıdır. Ceza evinden çıkmış, artık geride kalmış yılları çocuklarıyla geçirerek telafi etmeye çalışmaktadır.

Serpil Koparan

Gülseren Samyeli Güney ve Gülcan'ın annesidir. Kendi halinde, kocası cezaevinde iken çocuklarını bin bir zorlukla, evlere temizliğe giderek büyütmüştür. Günçiçek'ten ziyade Elçin'i sevmektedir.

Şenay Kösem

Çiçek Seymen Günçiçek'in annesidir.Kuaförde çalışır.Kızının zengin koca ile evlenmesini ister.Güney'i hiç sevmez.

Ümit Kantarcılar

Ceyhun Güney'in kuzenidir.İzmir'den İstanbul'a yatay geçiş yapmıştır.Artık Güneylerin evinde kalıyordur.Elçin ile çıkmaktadır ve ona aşıktır.

Binnur Işık

Gülcan Samyeli Güney'in kardeşidir ve Trafo'nun sözlüsüdür.56.bölümde Trafodan ayrılmıştır. Tekirdağ'a okumaya gitmiştir.tekirdağda başka bir sevgilisi olmuştur. trafoyu artık sevmiyordur.

Nevzat Çiftçi

Dizel Pis Yedili'nin takıldığı Dizel Cafe'nin işletmecisidir, Pis Yedili ne zaman dar düşse yardımlarına koşar. Esma Sultan kendisine aşıktır. Kaybetmemek için elinden geleni yapar. Adamın Dibi Dizel lafını Esma Sultan çıkarmıştır.Ama o da Esma Sultan'ı sevmeye başlamıştır.

Müge Bayramoğlu

Beril Dilkopat'ın melakelerinden biridir. Hep Dilkopat'ın yanlış söylediği sözlerini düzeltir. Dilkopat ona Türk Dil Kurusuder. Peker'den hoşlanıyordur

Eylül Su Sapan

Melis

İlkay Akdağlı

Halil Sezai Çokyaşa Okulun edebiyat hocasıdır. Her konuşmasını kitap okur gibi söyler. Dilkopat(Damla), Melis, ve Beril'in onun adına Oya Bilir'e hep buluşma mesajı atmalarından dolayı Oya Bilir'in gittiği yerde Halil Sezai'nin gelmediğini görünce kafasından aşağı hep sıcak çay ve su dökmüştür. Oya Bilir'den korkuyordur

YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 1 yorum mevcut

  • damla sungar 1 yıl önce yorumlandı

   süper

  SON DAKİKA
  ARŞİV