26 Ekim 2014 PazarPis Yedili son bölüm 68. son bölüm fragman izle Cimbom'un nişanı izle

Pis Yedili dizisi son bölüm de Cimbom nişanlanmaktadır. Bayrampaşalı bu durumda ne yapacakta Cimbom kurtulacak merak edilmektedir.

17 Mayıs 2013 Cuma 12:27
Pis Yedili son bölüm 68. son bölüm fragman izle Cimbom'un nişanı izle


Pis Yedili dizisi son bölüm de Orço yeni bir oyun peşindedir. Pis Yedili bir araya gelerek Orço için bir oyun düzenlerler. Ayrıca bunun yanı sıra Cimbom nişanlanmaktadır. Ancak bu kişi Bayrampaşalı olmamaktadır. Annesinin baskısı ile bunu yapmak zorunda olan Cimbom ne olursa olsun Güney'den vazgeçmeyeceğini de dile getirmektedir. Cimbom her şeyin tam ortasındayken bu oyundan nasıl kurtulacak merak edilmektedir.

Pis Yedili dizisi yeni 68. son bölüm fragman izle Cimbom'un nişanıPis Yedili, Show TV'de 25 Ekim 2011 tarihinde başlayan gençlik komedi dizisi.

Pis Yedili, okudukları lisede yangın çıktığı için açıkta kalır. Filiz hanım, onları özel bir liseye yerleştirir. Ama sınıf arkadaşları onları hiç sevmez ve onlara "varoş" diye hitap etmeye başlar. Kolejin başarıya endeksli sistemine sıkı sıkıya sahip çıkan müdiresi Esma Sultan bu öğrencilerin lisenin not ortalamasını düşüreceği endişesiyle onları istemese de, altın kalpli müdür yardımcısı Hasan Paşa'nın ve Filiz hanımın destekleri ile bu yedi öğrencinin hayatında yeni okullarında yepyeni bir yaşam başlar

Ayşegül Aldinç Esma Sultan Okulun müdüresidir. Pis Yedili'yi okulda istemez. Eskiden okulun sahibi Nedim Bey'i sevmiştir fakat artık Dizel'den Hoşlanır. Evlenemediği için her evleneni kıskanmaktadır.

Asuman Dabak Songül Okulun hizmetlisidir. Ayrıca Karabiber'in annesidir. Hasan Paşa ile evlidir.

Turan Özdemir Hasan Paşa Okulun müdür yardımcısıdır. Songül ile evlidir.

Kadir Doğulu Bayrampaşalı Asıl adı Güney Samyeli'dir. Pis Yedili'nin lideridir. Babası Türkiye'nin çoğu cezaevinde yattığı için lakabı Bayrampaşalı'dır. Günçiçek'e deliler gibi aşıktır.Eskiden Elçin'le çıkmıştır ama artık Elçin'e karşı hiçbir şey hissetmemektedir.

Eda Ece Cimbom Asıl adı Günçiçek Seymen. Galatasaraylı olduğu için ve adı-soyadının ilk harfleri GS olduğu için arkadaşları ona Cimbom der. Güney'e deliler gibi aşıktır. Eskiden Ferit ile çıkmıştır ama Ferit hala Cimbom'dan hoşlanmaktadır.

Burak Alkaş Orço Asıl adı Orçun Çolak'tır. Pis Yedili'nin aptalıdır. Arkadaşlarını çok sever fakat çoğu zaman kendi çıkarları için onları satmıştır. Çok komiktir. Alice'e başta olmak üzere güzel bütün kızları sever.

Halil İbrahim Babür Trafo Asıl adı Mert Karatütün'dür. Pis Yedili'nin en asabi üyesidir. Annesi ile babası kan davasına kurban gittiler. Dedesiyle birlikte yaşamaktadır.Ayrıca kardeşi gibi sevdiği arkadaşı Güney'in kız kardeşi Gülcan'la sözlüydü.Ama 56. bölümde ayrılmışlardır. Herkese atarlanır. Paşa onu zor zapteder.Sevili arkadaşı gibi görmesine rağmen ona karşı garip hisler beslemektedir.

Hazal Şenel Salça Asıl adı Neşe Babacan'dır. Pis Yedili'nin dedikoducu üyesidir. Cimbom ve Karabiber onun en iyi arkadaşlarıdır. Dedikoduda bir numaradır. Can'la ilişkileri vardır. fakat 46. bölümde ilişkileri ortaya çıkmıştır. 51. bölümde ilişkileri bitmiştir. Can'ı hala sevmektedir.64.bölümde Can ile tekrar çıkmaya başlamıştır.

Bükre Atala Karabiber Asıl adı Sevil Öztürk'tür. Kız olmasına rağmen erkek gibidir, kavgacıdır. Mert'ten hoşlanmaktadır.

Ahmet Yıldırım PC Asıl adı Peker Canaydın'dır. Albino hastasıdır. Ayrıca bilgisayar ile çok yakından ilgilenir bu yüzden arkadaşları ona Pc der. Profesyonel bir hackerdır. Beril'den hoşlanmaktadır.

Sezer Arıçay Furkan İkoncanlar'ın lideridir. Pis Yedililerden nefret eder. Elçin'e deliler gibi aşıktır.Şımarıktır.

Melis Babadağ Elçin Zengindir, züppe değildir.Okulun başkanıdır.Eskiden Güney'le çıkmıştır.Sonradan ayrılmış ve Furkan'la çok az çıkmıştır.Ama onu çok sevmemiştir.Güney'den ve Günçiçek'ten intikam almak istiyordu.Ama artık ikisinden de nefret ediyordur.Önceden Güney'in kuzeni Ceyhun'la, Güney'i kıskandırmak için çıkmış olsa bile sonradan Ceyhun'a aşık olmuş ve onunla çıkmaktadır.

Güneş Zavrak Dilkopat Asıl adı Damla'dır. Tipik zengin kızıdır.Sürekli Melis,Beril ve Alice'le taklılır. Mert'ten hoşlanıyordur

Uraz Kaygılaroğlu Canburger Asıl adı Can'dır. İkoncanlar'ın grubundandır. İri yapılı olması sebebiyle lakabı Canburger'dir. Pis Yedili'den Neşe (Salça)'ye aşıktır.Bir ara İkoncalardan ayrılıp Pis Yedili'ye geçmiştir.Ama Pis Yedili'yle kavga ettiği için Furkan ile Zeki'ye geri dönmüştür.51. bölümde Neşe ile olan ilişkisi sona ermiştir. Ama hala Neşeyi sevmektedir.64.bölümde Neşe ile tekrar çıkmaya başlamışlardır.

Ümit Erlim Zeki İkoncanlar'ın aptalıdır. Bu yüzden Orço ile çok iyi anlaşır.Cimbom'dan hoşlanmaktadır. Furkan ve Can'la takılır.

Ecem Karavus Alice Karadağ Babası Türk annesi Yunanlı olan sarışın kız Alice Dilkopat,Beril,Melis ve Elçin ile takılmaktadır.Alice'e hayran olan Orço, Alice'i tavlamak için türlü türlü şeyler yapar.Ama her seferinde başarısız olur.Ara sıra Dilkopat ile tartışmalar yaşar.

Ceren Soylu Oya Bilir Okulun Biyoloji hocasıdır. Bütün erkeklerin kendi peşinde koştuğunu sanır ama kendisi erkeklerin peşinde koşar.Nedim Bey'e karşı bir şeyler hissetmeye başlamıştır.

Harun Kolçak Hurşit Van Beethoven Okulun müzik hocasıdır. Askerde kulağının dibinde bateri çalındığı için sağırdır. Fakat öğrencilerine kulağının dibinde bomba patladığı için sağır olduğunu söyler.

Yusuf Atala Kemal Samyeli Güney ve Gülcan'ın babasıdır. Ceza evinden çıkmış, artık geride kalmış yılları çocuklarıyla geçirerek telafi etmeye çalışmaktadır.

Serpil Koparan Gülseren Samyeli Güney ve Gülcan'ın annesidir. Kendi halinde, kocası cezaevinde iken çocuklarını bin bir zorlukla, evlere temizliğe giderek büyütmüştür. Günçiçek'ten ziyade Elçin'i sevmektedir.

Şenay Kösem Çiçek Seymen Günçiçek'in annesidir.Kuaförde çalışır.Kızının zengin koca ile evlenmesini ister.Güney'i hiç sevmez.

Ümit Kantarcılar Ceyhun Güney'in kuzenidir.İzmir'den İstanbul'a yatay geçiş yapmıştır.Artık Güneylerin evinde kalıyordur.Elçin ile çıkmaktadır ve ona aşıktır.

Binnur Işık Gülcan Samyeli Güney'in kardeşidir ve Trafo'nun sözlüsüdür.56.bölümde Trafodan ayrılmıştır. Tekirdağ'a okumaya gitmiştir.

Nevzat Çiftçi Dizel Pis Yedili'nin takıldığı Dizel Cafe'nin işletmecisidir, Pis Yedili ne zaman dar düşse yardımlarına koşar. Esma Sultan kendisine aşıktır. Kaybetmemek için elinden geleni yapar. Adamın Dibi Dizel lafını Esma Sultan çıkarmıştır.Ama galiba o da Esma Sultan'ı sevmeye başlamıştır.

Müge Bayramoğlu Beril Dilkopat'ın melakelerinden biridir. Hep Dilkopat'ın yanlış söylediği sözlerini düzeltir. Dilkopat ona Türk Dil Kurusu der. Pekeri sevmektedir.

YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 9 yorum mevcut

  • lale dewrii 1 yıl önce yorumlandı

   sikerim böyle adaleti

  • hatasız kul olmaz @cumhur kılıç 1 yıl önce yorumlandı

   hayır günçiçek diye yazılır benim canım yorumlayıcım:)

  • GUNEY GÜLÇİÇEK @MERVE NUR KADİR 1 yıl önce yorumlandı

   ewt katiliyommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

  • MERVE NUR KADİR 1 yıl önce yorumlandı

   And I love watching you constantly laugh over orçuna statement. But most of all;

   GÜLÇİÇEK and the sun's;

   LOVE

  • cumhur kılıç 1 yıl önce yorumlandı

   buse korkmaz oyle yazımı olur

  TÜM YORUMLAR
  SON DAKİKA
  ARŞİV