26 Ekim 2014 PazarKurtlar vadisi pusu son bölüm izle full 234 KVP son bölüm izle (yazete KVP son bolum fragmanı izle)

(kurtlar vadisi yeni bölümü izle) kurtlar vadisi pusu yeni bölüm fragmanı çıktı mı?kurtlar vadisi pusu son bölüm full hd izle tek parça izle atv yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kurtlar Vadisi son bölüm izle,10 nisan kurtlar vadi son bölüm HD izle, Kurtlar Vadisi Pusu full izle, Kurtlar Vadisi Pusu izle,Kurtlar Vadisi Pusu izle full izle, Kurtlar Vadisi Pusu izle HD izle, Kurtlar Vadisi Pusu izle son bölümü izle.

23 Ekim 2014 Perşembe 19:14
Kurtlar vadisi pusu son bölüm izle full 234 KVP son bölüm izle (yazete KVP son bolum fragmanı izle)


kurtlar vadisi pusu 228 bölüm tek parça hd izle, kurtlar vadisi pusu son bölüm full hd izle tek parça izle, kurtlar vadisi pusu son bölüm ful izle, kurtlar vadisi pusu, kurtlar vadisi pusu son bölüm izle, kurtlar vadisi pusu 228. bölüm izle, kurtlar vadisi pusu 10 nisan bölümü izle

Kurtlar vadisi pusu yeni bölüm bu akşam ekranlarda olacaktır. Kurtlar vadisi pusu yeni bölüm saat kaçta başlayacağını merak ediyormusunuz.

Kurtlar vadisi pusu yeni bölüm ' de kara ile abdülhey yakalanmış olacak. Sorguya alındıklarında nasıl bir işkence ile karşılaşacak o ayrı konu. Dişcinin zaten istanbulda olması polat aelmdar tarafından diikat edilmesi gerektiğini belirtiyor. Çünkü şamile yapılan işkence sonrasında kara ve abdülhey'e aynı işkence olabilir.

kurtlar vadisi son bölüm Polat Alemdar uzun bir aradan sonra kızı ile bir araya gelmek üzerindedir. Fakat Margaret da Elif'e ulaşmak için elinden geleni yapmaktadır. Öyle ki adamları ile bir plan yapar. Eğer ki bu plan gerçek olursa Elif babasına kavuşamadan tekrar ayrılacaktır. Ayrıca devlet işleri de karışmaktadır Öldürülen Orhan'ın bıraktığı şifreli belgelere Polat ve ekibi ilk ulaşan olmak istemektedir.

Kurtlar vadisi pusu son bölüm Polat Alemdar kızı Elif'e kavuşur ancak Margaret'ın planları işe yararsa bu buluşma uzun sürmeyecektir. İstihbarat Müdürü Orhan'ın ölümünün ardından gizli mesajlar ortaya çıkar. Şimdi hem Ulak hem Polat'ın ekibi bu bilgilerin peşindedir. Akif ve Abdülhey, Ulak'ı deşifre edebilecek mi? Orhan'ın bıraktığı bilgilere önce kim ulaşacak?

kurtlar vadisi son bölüm neler olabilir

siyasete karıştı bilmem akp yanlısı oldu diyenler kusura bakmayında bu dizi gerçeklerin yanındadır...!milleti uyandırmak için güzel mesajlar veriliyor bu gidişini bozma vadi sen 11 yıldır doğruları söylediğin için seninleyizz..!İSTEMEYEN BAKMASIN..!

armagedon ilk geldi ihtiyarlaru deşifre etti sonra akif ve talhayı vurdular sonra azeri üyeyi indirdiler sonra abdülhey e suikast ardından armagedon oldu bina korumaları

Biz seni sevib sayiyoruz Necati abi!senden isteyimiz bu dizinin bitmemesi,emeyi olan herkese cox tesekkur ederiz,yola davam PANA FILIM.Saygiyla NECATI abim, seninin menim kader seve bir insan yok bu hayatda.

polatın saçları eski kurtlar vadisi zamanı gibi (çakırla racon kestiği bölümler) çok güzel ama biraz diyet yapması gerekiyor. Vücudu ve yüzü acayip kilolu

polatın saçı stili çok fena olmuş. Eski kurtlar vadisindekine benzemiş çok iyi abdulhey ile akif camdan atlayıp kurtuluyorlar. Polat elifi kendi kurtarıyor

soğudum artık kurtlar vadisinden. 15 milyonu aldığını düşünorum, izleyecisi olduğum diziden yanlı siyaset meydanına döndü.

Kurtlar vadisi pusu 221. bölüm

Kurtlar vadisi posu 221 bölüm izle Pusat ve Baltazar işbirliği devam ederken oyuna dâhil olacak yeni isim kim? Pusat, Baltazar'ın güvenini kazanacak mı?

Kurtlar vadisi pusu 221

Kurtlar vadasi Polat Alemdar'ın gündemindeki Anayasa süreci sağlıklı bir şekilde ilerleyecek mi? Bu süreci kötü etkileyecek isimler kim olacak?

KVP Son bölüm Savcı Leyla hapishaneden çıkacak mı? Cahit, Safiye konusunda Polat'a verdiği sözü tutup, ondan uzak durabilecek mi? Şamil, Dişçi'nin kullandığı yöntemler nedeniyle hala Ivan'ın tesiri altındayken Raskoln için ne yapacaktır?

Kurtlar vadisi pusu son bölüm

Kurtlar vadisi pusu 10 nisan son bölüm Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 10 Nisan Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanacak Kurtlar Vadisi Pusu'nun 221. bölümünde olacak...,

Kurtlar vadisi pusu full izle

Kurtlar vadisi pusu son bölüm izleyenler her hafta olduğu gibi bu haftada çok güzel bir bölüm ile doyasıya bir heyecan yaşadı. Kurtlar vadisi pusu her hafta Perşembe günlerinin ayrı bir anlam ve önemi yaratmaya devam ediyor. Kurtlar vadisi pusu son bölüm ' de neler yaşandı

Kurtlar vadisi pusu 10 nisan 2014 bölümü her hafta olduğu gibi çok güzel bir bölüm ile ekranlara geldi. Kurtlar vadisi pusu son bölüm ' de artık eski vadi ' nin tadı gelmeye başladı. Kurtlar vadisi pusu son bölüm ' de neler yaşandı,

Kurtlar vadisi pusu Atv canlı yayın ekranlarının en çok sevilen ve beğenilen en uzun ömürlü dizisi olan Kurtlar vadisi pusu da bu akşam neler yaşanacak? Kurtlar vadisi pusu atv ekranlarından yine muhteşem detayları ile herkesi etkilemeye hazır. Vadi tutkunlarını bu akşam birde sürpriz bekliyor. Her hafta değişik bir sürpriz ile herkesi etkileyen Kurtlar vadisi pusu'da Abdülhey ve Polat nasıl bir araya gelecek? Abdülhey nasıl bir yanlışa düştüğünü anlayacak? Bakalım yepyeni bölümünü heyecanı ile beklenen Kurtlar vadisi pusu de bu akşam saat 20:00 de neler olacak?

kurtlar vadisi pusu son bölüm izle 221.

Kurtlar vadisi pusu son bölüm izleyenler her hafta olduğu gibi bu haftada çok güzel bir bölüm ile doyasıya bir heyecan yaşadı. Kurtlar vadisi pusu her hafta Perşembe günlerinin ayrı bir anlam ve önemi yaratmaya devam ediyor. Kurtlar vadisi pusu yeni bölüm ' de neler yaşandı

Kurtlar vadisi pusu yeni bölüm ' de artık polat alemdar yavaş yavaş herkesin karşısına çıkmaya başladı. İlk iş olarak kara tapınakçıların elinde sorguya alınmıştı. KGT ve ekibi operasyon için hazırlık yaparken bir anda polat alemdar ve abdülhey de çıkıp operasyona katılmaya karar verdi. Eski günlerdeki gibi birbirleri ile daha da kuvvetlendirler. Karayı almak çok zor olmadı. Tabi tapınakçılar polat alemdar'ı karşılarında ögrünce ne yapacaklarını şaşırdılar. Hatta abdülhey'i bile ölü olarak biliyorlardı.

Kurtlar vadisi pusu son bölüm ' de polat alemdar karayı kurtardıktan sonra karaya yeni görev olarak siyah sancak ekibinin hemen kurulmasını istedi. Türkiye baronu olan kuzuzade ise operasyonlar devam etmeye çalışıyor. İlk iş olarak en büyük yardımcıları olan savcıya kendi adamları tarafından suikast düzenleyip daha sonra bu suçu kara üzerine attılar. Akif suçu işleyenlerin mete ve adamları olduğunu tespit etti. Hemen savcıya götürerek kimlerle çalıştığını anlatmaya çalıştı fakat savcı hiç inanmadı. Tabi daha sonra bir hemşire gelerek iğne yaptı ve savcı suikasti tamamlanmış oldu.

Kurtlar vadisi pusu son bölüm'de pusat ile baltazar arasındaki dostluk git gide artmaya başladı. Artık beraber operasyonlara bile çıkmaya başladılar.Tapınakçılar Türkiye'yi terk etmeye başladı ama tek bir işi kalmıştı. O da march olmuştu. Elifi almadan hiçbir yere gitmeyeceğini söyleyen march kendisine yardım etmesi için rascoln'u aradı. Rascoln burada bile psikopatlığını konuşturarak march'ı rus ruletin izletmeye götürdü.

Kurtlar vadisi pusu son bölüm ' de cahit, polat alemdar'ın kardeşi safiyeye karşı olan duygularını bitiremedi. Polat kesinlikle bu olaya karşı çıkıyordu fakat cahit bir türlü söyleyemedi. Safiye karahanlı cahit ile evleneceğini ömer baba ve nazife anneye söyleyince bunu duyan polat alemdar deliye döndü.

Kurtlar vadisi pusu son bölümü ne yaşandı ' de elif'in doğum günü kutlandı. Elif'in tek dileği ise babasının yanına gelmesi oldu. İlk başlarda polat alemdar gitmedi fakat dizinin bitmesine yakın polat alemdar kızını kucağına adı.

Kurtlar vadisi son bölüm ' de herkes bu sahnede göz yaşlarını tutamadı. Elif ile babasının sarılması sonrasında duygu dolu anlar yaşandı.

Kurtlar vadisi pusu yeni bölüm fragmanı henüz atv ekranlarında çıkmadı. Kurtlar vadisi pusu yeni bölüm ' de polat alemdar tapınakçıların baronu olan kuzuzade ye karşı ne yapacağını bilmiyor. Çok güçlenen tapınakçılar ülkeyi karıştırmak için her yolu deneyecekler.

Kurtlar vadisi pusu bu hafta yeni bölüm olup olmadığı merak ediliyordu.Geçen hafta kurtlar vadisi pusu yeni bölüm olmayınca yerine kolaj bölüm koyulmuştu. Bu hafta ise yeni bölüm olup olmadığı fanatikler tarafından araştırılıyor.

10 Nisan Kurtlar vadisi pusu 221.bölüm fragmanı ekranlarda çıktı. Kurtlar vadisi pusu 221.bölüm izle 'nda en dikkat çeken kısım ise Margaret Teodora, Rascoln ile anlaştı. Kızı Elif'i almak için bir deliye katlanmak zorunda olan Margaret bu bölüm amacına ulaşacak ve elif'i kaçıracak.

Kurtlar vadisi pusu 221.bölüm perşembe günü kendi gününde ve saatinde başlayacak.

İŞTE KURTLAR VADİSİ PUSU 221.BÖLÜM FRAGMANI

kurtlar vadisi pusu son bölüm izle 221. 10 nisan bölümü izle

Kurtlar vadisi pusu son bölüm izlemeyi kaçıranlar için güzel bir haberimiz var. Yazete kurtlar vadisi pusu son bölüm ve kurtlar vadisi pusu geçmiş bölümlerini full olarak yayınlamaktadır.

Kurtlar vadisi pusu son bölüm izle

için aşağıdaki bağlantı adresini kullanabilirsiniz.

www.yazete.com

YORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 2 yorum mevcut

  • ahmet uçar 7 ay önce yorumlandı

   çok severek izledigimiz bir dizi

  • furkan güngör 7 ay önce yorumlandı

   niye bugün oynanmıyor niye arada sırada fıragman yapıyosunuz

  SON DAKİKA
  ARŞİV