MEDYA Haberleri Tümü

Atv dizisi Yasak son bölüm izle ATV dizileri izle 11 Nisan yasak dizisi 2014 1. bölüm

Yasak dizisi, Yasak dizisi son bölüm izle, Yasak dizisi ilk bölüm izle, Yasak dizisi 1. bölüm izle, Yasak dizisi izle

Yasak dizisi bu akşam 11 Nisan bölümü ile atv ekranlarında karşımıza gelecektir. Art arda ilk bölümü yayınlanacak olan dizi 20.00 da erkana gelecektir. Osmanlı tarihinde gerçekleşen bir aşk hikayesini anlatan dizisi merak ile beklenmektedir. Konusu ile birçok kişiyi etkilemesi beklenen dizi de ünlü usta oyuncularda yer almaktadır. Atv yeni dizisi Yasak ekranlar da beğeni toplayacak mı neler olacak bu akşam ekrana gelecektir.

yasak dizisi ilk bölüm izle atv yeni dizisi 1. bölüm fragman izle

Yasak dizisi izle

Yasak dizisi ilk bölüm izle

Yasak dizisi 1. Bölüm izle Özeti11 Nisan 2014, Cuma 20:00Yapımcılığını Erol Avcı'nın, yönetmenliğini ise bugüne kadar pek çok uzun soluklu ve başarılı dizinin yönetmenliğini üstlenmiş olan Kudret Sabancı'nın yaptığı dizinin başrollerinde FİKRET KUŞKAN, DENİZ ÇAKIR ve BURAK YAMANTÜRK yer alıyor.

Senaryosunu Volkan Sümbül, Emre Özdür, Meryem Gültabak ve Ali Demirel'in yazdığı dizinin çekimleri Beykoz Kundura Fabrikası'na kurulan sette gerçekleştiriliyor.

Osmanlı'nın son yıllarında bir konakta geçen dizi, farklı hayat ve sınıfların birbirine karıştığı, aşkın ihtiras, hırs ve hayallerle yeniden anlamlandığı bir hikayeyi anlatıyor.

Yasak dizisi 1. bölüm izle

Yasak dizisi 11 nisan bölümü izle

Atv yeni dizisi Yasak ilk bölüm izle

atv yeni Yasak dizisi

Paylaş
Tweet Paylaş Paylaş
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz